Selly Shop- zalety

Selly Shop to oprogramowanie idealne dla każdego. Zarówno ktoś kto dopiero zamierza założy ć swój sklep, jak też osoby lub firmy, posiadające już dobrze prosperujące tego typu przedsięwzięcia bez problemu znajdą w nim to co jest im potrzebne. Niezwykle dużą ilość funkcji powoduje, ze każdy na pewno znajdzie właściwe dla siebie.

Zalety Selly Shop:

- atrakcyjna cena abonamentu ( najniższy kosztuje jedynie 99 złotych miesięcznie)

- niezwykle duża ilość możliwości dodawania produktów ( baza może liczyć nawet 500 tysięcy artykułów, dowolnie opisywanych i z nieograniczoną ilością zdjęć czy też nawet prezentacjami video)

- integracja sklepu z różnymi aplikacjami ( w tym aukcjami Allegro, Ebay, czy programami takimi jak na przykład służące do wystawania faktur czy też podobne)

- niezwykle przyjazny panel administracyjny sklepu, dający możliwość jednoczesnego zarządzania nawet kilkoma oddzielnymi sklepami na Selly Shop

- możliwość bezproblemowego rozbudowania funkcjonalności sklepu, wystarczy jedynie wykupienie kolejnych usług poprzez zmianę abonamentu na wyższy

- możliwość indywidualnego ustalenia zakresu usług oraz kosztów związanego z tym miesięcznego abonamentu

- opcja umożliwiająca sprzedaż plików mp3 czy nawet oprogramowania komputerowego, które jednocześnie będzie doskonale zabezpieczone

- możliwość eksportu i importu informacji

- bezproblemowe przenoszenie działających na innych platformach sklepów

- rozbudowana obsługa sprzedaży

Z pewnością niezwykle korzystne jest także to iż można bez problemu zapoznać się z wersjami demonstracyjnymi zarówno sklepu od strony klienta jak też od strony obsługi. Poza tym każdy zainteresowany może skorzystać z wersji tekstowej sklepu. Przez okres 30 dni można korzystać z niego bezpłatnie i po tym czasie należy podjąć decyzję dotyczącą tego czy ktoś decyduje się na założenie sklepu czy też nie. To zdaniem wielu zainteresowanych osób bardzo korzystne gdyż w tym czasie można doskonale zorientować się w działaniu sklepu i tym, jakie daje możliwości.

Selly.pl - jeśli zastanawiasz się jaki sklep internetowy wybrać, przeczytaj więcej o oprogramowaniu Selly

Zobacz także

Selly Shop, czyli biznes w Internecie

Co umożliwia Selly Shop?

Polecamy :

pozycjonowanie skawina


Olkusz, Trzebinia, Chrzanów - pozycjonowanie stron

Co na stronie?

Na stronie piszemy o oprogramowaniu jakie stworzyliśmy dla naszych klientów wraz ze szczegółami wykonanych zleceń i funkcjonalnością naszych programów. Stworzyliśmy także dział z przeglądem oprogramowania innych firm z krótkim opisem i naszą recenzją tych projektów.

Oprogramowanie

Firm Win for Win to firma, która od 9 lat zajmuje się tworzeniem oprogramowanie dla firm specjalnie dedykowanym biznesom, indywidualnym potrzebom i wymaganiom. Tworzymy oprogramowanie dla począwszy od rozwiązań desktopowych jak oprogramowanie dla firm księgowych i spedycyjnych, po aplikacje webowe dla sklepów internetowych i bibliotek.

Kontakt

Napisz do nas na biuro@win4win.pl lub skontaktuj się z działem handlowym w sprawie uzyskania informacji o ofercie oferta@win4win.pl

Pozycjonowanie Poznań