Selly Shop, czyli biznes w Internecie

Sklepy internetowe Selly to niezwykle kompleksowe rozwiązanie, doskonale nadające się do każdej firmy, która poszukuje niezwykle funkcjonalnego sklepu internetowego, którego można indywidualnie rozbudowywać pod względem różnego rodzaju funkcji. Oprogramowanie Selly można dopasować do każdego rodzaju biznesu.

Główną zaletą tego oprogramowania jest przede wszystkim minimalny koszt początkowy. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie pewnych oszczędności już na samym początku prowadzenia własnej działalności gospodarczej w Internecie. Oprogramowanie Selly to przede wszystkim olbrzymia wydajność i ogromna funkcjonalność.

W każdym abonamencie tego oprogramowania dostarczany jest pełen komplet funkcjonalnych narzędzi, pozwalających na komfortowe prowadzenie każdego rodzaju biznesu w sieci. Oprogramowanie to nadaje się doskonale, zarówno w przypadku dużych, jak i małych sklepów. Dodatkową zaletą jest także kompleksowe rozwiązanie graficzne, dzięki któremu możliwe jest szybkie i skuteczne zareklamowanie się w sieci i rozszerzenie swojego wizerunku. Sklep taki jest bardzo intuicyjny w obsłudze, istnieje ponadto możliwość samodzielnej personalizacji, w wielu wersjach.

Pakiety graficzne można oczywiście rozszerzać. Oprogramowanie Selly to w pełni autorski program, którego charakteryzuje duże bezpieczeństwo. Za niewielką opłatą miesięczną ma się dostęp do pewnych usług dodatkowych, głównie emarketingowych, programistycznych oraz graficznych. Nie ma zatem potrzeby zatrudniania własnego zespołu informatycznego.

W dzisiejszych czasach biznes w Internecie to podstawa. Trudno wyobrazić sobie dziś firmę dobrze prosperującą, ale nie posiadającą własnej strony internetowej. Potrzeba reklamy w sieci i dotarcia do możliwie największego grona potencjalnych klientów, jest na tyle silna, że nawet najmniejsze firmy decydują się na oferowanie swoich usług lub produktów właśnie w Internecie. Posiadanie własnego sklepu internetowego to jednak nie wszystko. W obliczu ciągle rosnącej konkurencji trzeba jeszcze zadbać o odpowiedni wizerunek tego sklepu, a przede wszystkim o jego funkcjonalność. W tym pomaga właśnie profesjonalne oprogramowanie Selly. Każdy kto rozpoczyna swoją działalność gospodarczą w Internecie powinien pomyśleć nad wdrożeniem takiego właśnie oprogramowania. Jest ono niezwykle wydajne i funkcjonalne. Pozwala na sprawne i wygodne zarządzanie własnym sklepem internetowym. Zapewnia także znaczne oszczędności, już na samym początku prowadzenia sklepu internetowego.

Zobacz także

Co umożliwia Selly Shop?

Selly Shop- zalety

Polecamy :

pozycjonowanie skawina


Olkusz, Trzebinia, Chrzanów - pozycjonowanie stron

Co na stronie?

Na stronie piszemy o oprogramowaniu jakie stworzyliśmy dla naszych klientów wraz ze szczegółami wykonanych zleceń i funkcjonalnością naszych programów. Stworzyliśmy także dział z przeglądem oprogramowania innych firm z krótkim opisem i naszą recenzją tych projektów.

Oprogramowanie

Firm Win for Win to firma, która od 9 lat zajmuje się tworzeniem oprogramowanie dla firm specjalnie dedykowanym biznesom, indywidualnym potrzebom i wymaganiom. Tworzymy oprogramowanie dla począwszy od rozwiązań desktopowych jak oprogramowanie dla firm księgowych i spedycyjnych, po aplikacje webowe dla sklepów internetowych i bibliotek.

Kontakt

Napisz do nas na biuro@win4win.pl lub skontaktuj się z działem handlowym w sprawie uzyskania informacji o ofercie oferta@win4win.pl

Pozycjonowanie Poznań