Co umożliwia Selly Shop?

Selly shop to oprogramowanie, które umożliwia przede wszystkim szybkie a poza tym bezproblemowe założenie własnego sklepu online. Zaletami tego właśnie oprogramowania jest przede wszystkim niezwykle duża ilość funkcji, jakie ono posiada oraz to, jak wiele możliwości daje zarówno klientom, jak też właścicielom sklepów. Klienci mają do dyspozycji wiele kategorii oraz przejrzysty wygląd sklepu, który jego właściciele mogą w bardzo znacznym stopniu modyfikować, aby dopasować go do oferowanego asortymentu. Możliwość wstawiania różnorodnych opisów jak też nieograniczonej ilości zdjęć czy nawet prezentacji wideo to jedynie niewielka część tego, co mogą zrobić posiadacze sklepu aby zapewnić klientom dostęp do jak najlepszych opisów i szerokiej gamy produktów.

Jednak Selly Shop z pewnością wyróżnia się przede wszystkim pod względem bardzo dużej ilości funkcji od strony panelu zarządzania. Dzięki temu można niemalże w dowolny sposób modyfikować nie tylko sposób pokazywania interesujących produktów ale przede wszystkim mieć pewność tego że zarządzanie nim nie sprawi kłopotu. Bez problemu można na przykład zarządzać kilkoma sklepami na platformie Selly Shop, korzystając wyłącznie z jednego panelu zarządzania. Bez trudu można także wymieniać pomiędzy nimi bazy klientów czy wiele podobnych danych.

Na pewno jednak Selly Shop to przede wszystkim dostęp do niezwykle dużej ilości funkcji, przy czym cena, jaką trzeba za nie zapłacić jest niezwykle atrakcyjna. Najniższy abonament wynosi bowiem jedynie 99 złotych oferując bardzo wiele funkcji i dając bezproblemową obsługę nawet przy ilości około 1200 osób dziennie odwiedzających sklep. Ponadto w każdej chwili bez problemu można dokupić dodatkowe usługi, wystarczy jedynie zdecydować się na zmianę abonamentu na wyższy. Klienci którzy mają niezwykle duże wymagania, mogą liczyć na to, że oprogramowanie zostanie idealnie dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Także jego cena jest z nimi indywidualnie ustalana, dzięki czemu płacą jedynie za te usługi, z których faktycznie korzystają.

Zobacz także

Selly Shop, czyli biznes w Internecie

Selly Shop- zalety

Polecamy :

pozycjonowanie skawina


Olkusz, Trzebinia, Chrzanów - pozycjonowanie stron

Co na stronie?

Na stronie piszemy o oprogramowaniu jakie stworzyliśmy dla naszych klientów wraz ze szczegółami wykonanych zleceń i funkcjonalnością naszych programów. Stworzyliśmy także dział z przeglądem oprogramowania innych firm z krótkim opisem i naszą recenzją tych projektów.

Oprogramowanie

Firm Win for Win to firma, która od 9 lat zajmuje się tworzeniem oprogramowanie dla firm specjalnie dedykowanym biznesom, indywidualnym potrzebom i wymaganiom. Tworzymy oprogramowanie dla począwszy od rozwiązań desktopowych jak oprogramowanie dla firm księgowych i spedycyjnych, po aplikacje webowe dla sklepów internetowych i bibliotek.

Kontakt

Napisz do nas na biuro@win4win.pl lub skontaktuj się z działem handlowym w sprawie uzyskania informacji o ofercie oferta@win4win.pl

Pozycjonowanie Poznań