Programy do firm i ich dopasowanie

Każda firma obecnie na pewno korzysta z komputerów dlatego na pewno konieczne jest stworzenie dla nich oprogramowania. Wprawdzie na rynku jest go bardzo wiele, jednak w wielu firmach takie gotowe programy niestety nie zdają egzaminu i należy je dopasować do wymagań danej firmy i jej sposobu prowadzenia działalności. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na to, aby zamówić oprogramowanie idealnie pod swoje potrzeby i wymagania. Obecnie nie powinno to być problemem, ponieważ na rynku jest bardzo wiele firm, które się tym profesjonalnie zajmują.

Zanim jednak dojedzie do realizacji takiego projektu czyli stworzenia oprogramowania, najpierw konieczne jest rozpoznanie potrzeb klienta w tym zakresie. W tym celu przeprowadza się tak zwane audyty które mają na celu określenie potrzeb klienta jak też jego obecnych możliwości w tym zakresie. Dopiero po tym, tworzony jest wstępny projekt programu który przedstawia się klientowi po akceptacji przez klienta ogólnego zarysu działania następuje chyba najdłużej trwający etap, czyli programowanie. W tym etapie tworzy się niezbędne funkcje programu, jak również sprawdza się jego odporność na ewentualne błędy które muszą być bezwzględnie skorygowane, aby nie występowały w docelowym miejscu.

Zazwyczaj po stworzeniu takiego oprogramowania konieczne jest także jego wdrożenie. W tym celu bardzo często firma która je wykonywała przeprowadza w firmie szkolenia dla osób które mają na tym programie pracować. Oczywiście bardzo ważną kwestią jest także to, aby firma zlecająca jego wykonanie miała pewność jego bezproblemowego działania oraz szybkiej reakcji twórców w sytuacji kiedy wystąpi jakiś błąd. Zazwyczaj więc firmy które zajmują się tworzeniem programów na zlecenie innych firm, zapewniają nawet całodobowy serwis, poza tym co pewien czas zazwyczaj przeprowadzane są kontrole prawidłowości działania takiego oprogramowania.

Ceny jakie klienci muszą za takie programy zapłacić są bardzo zróżnicowane, i zależą od bardzo wielu czynników. Najważniejsze jest przede wszystkim to, jak wiele funkcji posiada i jak bardzo skomplikowany jest program. Oczywiście zazwyczaj jego cena jest ustalana z każdym klientem indywidualnie. Poza tym w czasie tworzenia oprogramowania zazwyczaj każdą zmianę ustala się z klientem i dopóki nie zaakceptuje on wszystkich zmian, nie zostają one wdrożone. Obecnie na rynku z każdym rokiem przybywa firm, które zajmują się wykonywaniem takiego oprogramowania na zlecenie dlatego też zainteresowani klienci mają coraz szerszy wybór w tym zakresie.

Zobacz także

Innowacja w barze

Koszty oprogramowania dla firm

Jak skutecznie tworzyć oprogramowanie dla firm?

Oprogramowanie dla firm - co jest potrzebne

Jak wybierać twórców oprogramowania

Polecamy :

pozycjonowanie skawina


Olkusz, Trzebinia, Chrzanów - pozycjonowanie stron

Co na stronie?

Na stronie piszemy o oprogramowaniu jakie stworzyliśmy dla naszych klientów wraz ze szczegółami wykonanych zleceń i funkcjonalnością naszych programów. Stworzyliśmy także dział z przeglądem oprogramowania innych firm z krótkim opisem i naszą recenzją tych projektów.

Oprogramowanie

Firm Win for Win to firma, która od 9 lat zajmuje się tworzeniem oprogramowanie dla firm specjalnie dedykowanym biznesom, indywidualnym potrzebom i wymaganiom. Tworzymy oprogramowanie dla począwszy od rozwiązań desktopowych jak oprogramowanie dla firm księgowych i spedycyjnych, po aplikacje webowe dla sklepów internetowych i bibliotek.

Kontakt

Napisz do nas na biuro@win4win.pl lub skontaktuj się z działem handlowym w sprawie uzyskania informacji o ofercie oferta@win4win.pl

Pozycjonowanie Poznań