Innowacja w barze

Ostatnimi czasy pojawił się innowacyjny pomysł, na wykorzystanie przestrzeni w lokalu rozrywkowym. Chodzi to o iBar, przy którym nawet osoby niepijące miałyby problem, żeby nie skusić się na coś mniejszego i to przy akompaniamencie różnorodnej gry świateł. Stali bywalcy bywalcy klubów są zgodni, iBar zapoczątkował rewolucję w wystroju klubów, przenosząc dotychczasowe, szare puby na nowy wymiar imprez? IBar, daje bowiem ogrom możliwości! Czym jest iBar? To nic innego, jak interaktywny gadżet który nie tylko łączy w sobie nie tylko efektywność ale i funkcjonalność. Bez wątpienia, taki przyciągnie uwagę stałych klubowych bywalców oraz tych, którzy są w barach sporadycznie. IBar składa się inteligentnej lady, która w momencie wykrycia w pobliżu jakiegokolwiek ruchu, dotyku lub znajdujących się w pobliżu przedmiotów uruchamia przepływ mieniących się barw. Co więcej, iBar umożliwia efektowne prześlizgiwanie się różnych napojów, a pozostawione na blacie szkło, zostaje podświetlone tworząc świetlną mozaikę Najbardziej efektowne są jednak opcje wyświetlania, od odizolowanie przedmiotów, aż po łączenie liniami. Sam montaż nie wymaga dużego wysiłku, wystarczy zainstalować go na dostępnym barze, zaś cena jest proporcjonalna do wielkości zamówionego blatu.

Zobacz także

Koszty oprogramowania dla firm

Jak skutecznie tworzyć oprogramowanie dla firm?

Oprogramowanie dla firm - co jest potrzebne

Jak wybierać twórców oprogramowania

Dlaczego zamawia się programy ?

Polecamy :

pozycjonowanie skawina


Olkusz, Trzebinia, Chrzanów - pozycjonowanie stron

Co na stronie?

Na stronie piszemy o oprogramowaniu jakie stworzyliśmy dla naszych klientów wraz ze szczegółami wykonanych zleceń i funkcjonalnością naszych programów. Stworzyliśmy także dział z przeglądem oprogramowania innych firm z krótkim opisem i naszą recenzją tych projektów.

Oprogramowanie

Firm Win for Win to firma, która od 9 lat zajmuje się tworzeniem oprogramowanie dla firm specjalnie dedykowanym biznesom, indywidualnym potrzebom i wymaganiom. Tworzymy oprogramowanie dla począwszy od rozwiązań desktopowych jak oprogramowanie dla firm księgowych i spedycyjnych, po aplikacje webowe dla sklepów internetowych i bibliotek.

Kontakt

Napisz do nas na biuro@win4win.pl lub skontaktuj się z działem handlowym w sprawie uzyskania informacji o ofercie oferta@win4win.pl

Pozycjonowanie Poznań